چهارشنبه 1 اردیبهشت 1389   صفحه اول | درباره ما | گویا


گفت‌وگو نباشد، یا خشونت جای آن می‌آید یا فریبکاری، مصطفی ملکیان

مصطفی ملکیان
ما فقط با گفت‌وگو می‌توانیم از خشونت و فریبکاری رهایی پیدا کنیم. در جامعه هر مساله‌ای از سه راه رفع می‌شود، یکی گفت‌وگوست، یکی خشونت و دیگر فریبکاری. اگر در جامعه گفت‌وگو تعطیل شود دو رقیبی که جای آن را می‌گیرند، خشونت و فریبکاری هستند ... [ادامه مطلب]


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

وزير ارشاد: روزنامه اعتماد به تذکرات هيات نظارت بی‌اعتنا بود، ايلنا

- هيات نظارت بر مطبوعات حدود ۳۶ بار به روزنامه اعتماد تذکر داده بود اما اين روزنامه همچنان به روال کاری خود ادامه می‌داد.
- اگر تحريف و خلاف واقع شده باشد هيات نظارت يکی- دوبار به آن تذکر داده و سپس نشريه را توقيف می‌کند.


ايلنا: وزير ارشاد گفت:علت توقيف روزنامه اعتماد بی‌توجهی به تذکرات هيات نظارت بر مطبوعات بود.
به گزارش خبرنگار ايلنا،حسينی در حاشيه جلسه هيات دولت درجمع خبرنگاران در پاسخ به پرسش خبرنگار ايلنا مبنی بر علت توقيف روزنامه بهار، اظهار داشت: هر روزنامه و سايتی که مرتکب تخلفاتی شود قطعا با آنها برخورد خواهد شد.



تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 


وزير ارشاد در پاسخ به اين پرسش که چرا تنها نشريات منتقد دولت توقيف می‌شود اما از سوی ديگر روزنامه‌ای که رئيس دفتر رئيس‌جمهور را متهم به عامل فساد می‌کند با آن برخورد نمی‌شودگفت: اگر کسی دولت را نقد کند ما ‌پذيرای نقد منصفانه هستيم.
وی افزود: اما اگر تحريف و خلاف واقع شده باشد هيات نظارت يکی- دوبار به آن تذکر داده و سپس نشريه را توقيف و پرونده را به دادگاه ارسال می‌کند.
حسينی تاکيد کرد: هيات نظارت بر مطبوعات حدود ۳۶ بار به روزنامه اعتماد تذکر داده بود اما اين روزنامه همچنان به روال کاری خود ادامه می‌داد.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول 



















Copyright: gooya.com 2016