یکشنبه 23 بهمن 1384

وزير خارجه ايران: مذاكره را تا رسيدن به حقوق هسته‌اي ادامه مي‌دهيم، ايرنا

تهران ، ايرنا ‪۸۴/۱۱/۲۲‬

"منوچهر متكي" وزير امور خارجه ايران، با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپيمايي ‪ ۲۲‬بهمن گفت: به پشتوانه ملت، مذاكره را تا رسيدن به حقوق هسته‌اي ادامه مي‌دهيم.


متكي، روز شنبه در حاشيه راهپيمايي ‪۲۲‬بهمن در گفت ‌وگو با خبرنگار ايرنا افزود: يكصدايي مردم در دفاع از حقوق هسته‌اي ، مسئولان را دلگرم كرد تا با جديت تمام در راه دفاع از حقوق ملت، حقوق هسته‌اي را پيگيري كنند.

وي با بيان اينكه در راه استفاده صلح‌آميز از انرژي هسته‌اي يك قدم عقب نخواهيم نشست، تصريح كرد: اگرچه غرب تمام توان خود را به‌كار گرفته تا ايران را از حقوق هسته‌اي خود محروم كند، اما تا آخر راه ايستادگي خواهيم كرد.

تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 

وزير امور خارجه در خصوص ارائه گزارش شوراي حكام آژانس بين‌المللي انرژي اتمي به شوراي امنيت سازمان ملل در خصوص برنامه هسته‌اي ايران تاكيد كرد: اين گزارش تغييري در سياست ايران در پرونده هسته‌اي ايجاد نخواهد كرد و ما به سياست هايمان ادامه مي‌دهيم.

متكي با بيان اينكه ايران در فعاليت‌هاي هسته‌اي خود اعتمادسازي كامل كرده است، اظهارداشت: اعتمادسازي ايران كاملا شفاف و صريح بوده و در آن ابهامي وجود ندارد.

دنبالک:

فهرست زير سايت هايي هستند که به 'وزير خارجه ايران: مذاكره را تا رسيدن به حقوق هسته‌اي ادامه مي‌دهيم، ايرنا' لينک داده اند.
Copyright: gooya.com 2016