جمعه 27 خرداد 1384

نامه خانواده­های مختاری، پوینده، فروهر، زال زاده، دوانی و حاجی زاده به کوفی عنان: آزادی بی قید و شرط دکتر زرافشان

سال­هاست که عزیزان ما توسط ماًمورین وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران به قتل رسیده اند و ما هیچ پاسخی از مسئولین این رژیم مبنی برافشای حقایق این جنایات دریافت نکرده ایم.

اما در میان این همه بی کفایتی مسئولین، دکتر ناصر زرافشان با مسئولیت و پیگیری ویژه و قبول وکالت پروندهء قتل های زنحیره ای، صدای دادخواهی ما در برابر این جنایات بوده است و بخاطر همین حق­جویی بی دریغ در راه افشای هویت آمرین و عاملین قتل دگراندیشان در ایران، با اتهامات واهی به پنج سال زندان و پنجاه ضربه شلاق محکوم شده است.

اکنون بعد از گذشت سه سال زندگی در زندان، و با توجه به بیماری حاد کلیوی ایشان، تمام پزشکان زندان اوین اظهار داشته اند که او برای درمان بیماری خود به مرخصی نیاز دارد. اما مسئولین به او اجازهء بیرون آمدن از زندان را نداده اند. بعد از این بی مسئولیتی مقامات جمهوری اسلامی، دکتر ناصر زرافشان در نامه­ ای خطاب به مردم ایران اعلام داشت: برای افشای رفتار غیرانسانی مسئولین، چیزی بجز زندگی خود در اختیار ندارد و از روز سه شنبه هفت ژوئن دوهزاروپنج اعتصاب غذای نامحدودی را شروع می کند و آن را تا زمان رسیدن به خواسته­هایش و دسترسی به امکانات پزشکی مناسب در بیرون از زندان ادامه می دهد.

تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 

اکنون 9 روز است که ایشان در اعتصاب غذا بسر می برد. از آنجا­یی که شرایط سلامتی او برای ادامهء این اعتصاب غذا به مدت طولانی مناسب نیست و حتی جان ایشان را با خطر جدی مواجه می کند، ما خواهان اعمال فشار شما برای بدست آوردن آزادی بدون قیدوشرط دکتر زرافشان هستیم و اعلام می کنیم که دولت جهوری اسلامی مسئول هر گونه خطراحتمالی برای جان ایشان است.

شانزدهم یونی دوهزار و پنج
خانواده­های: مختاری، پوینده،فروهر،زال زاده، دوانی، حاجی زاده


برای امضای اين نامه و حمايت از آن به آدرس زير مراجعه شود:
http://www.petitiononline.com/evin/petition.html

دنبالک: http://mag.gooya.com/cgi-bin/gooya/mt-tb.cgi/24641

فهرست زير سايت هايي هستند که به 'نامه خانواده­های مختاری، پوینده، فروهر، زال زاده، دوانی و حاجی زاده به کوفی عنان: آزادی بی قید و شرط دکتر زرافشان' لينک داده اند.
Copyright: gooya.com 2016