سه شنبه 9 خرداد 1385

مخالفت با حمایت نئونازی‌ها از تیم ملی فوتبال ایران، ايران امروز

حزب ان.پ.د (NPD) آلمان که یک حزب نئونازیستی است، قصد دارد در طول مسابقات جام جهانی فوتبال از تیم ملی کشورمان حمایت کند. این حزب به داشتن سیاست‌های خشونت‌طلبانه، نژادپرستانه، ضدخارجی، ضدیهودی و ضدمسلمان شهرت دارد. ان.پ.د با بی‌توجهی به سهم میلیون‌ها خارجی در بازسازی آلمان پس از جنگ، خارجیان را عامل بدبختی این کشور می‌داند و خواستار اخراج آنها است. هواداران این حزب به خارجیان حمله می کنند و آنها را مورد ضرب و شتم قرار می دهند.
انتشار خبر مربوط به تصمیم حزب ان.پ.د، ما (گروهی از دانشجویان ایرانی مقیم آلمان) را بر آن داشت تا با نوشتن نامه ای سرگشاده به مسوولان حزب مذکور، به این تصمیم شان اعتراض کنیم. ما همچنین نامه دیگری را خطاب به سفیر ایران در آلمان تهیه کرده‌ایم و از او نیز خواسته ایم تا رسما به تصمیم ان.پ.د اعتراض کند.
حتی تصور این صحنه که نئونازی‌ها روزی پرچم کشورمان را در دست بگیرند و از نام ایران برای مقاصد سیاسی خود سو استفاده کنند، وحشتناک است. برای اینکه شاهد چنین ماجرای اسفناکی نباشیم، از شما هموطنان گرامی می‌خواهیم به سایت زیر مراجعه کنید و دو نامه را امضا کنید:

تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 

http://iranian-campaign-against-npd.blogspot.com

با امضایتان اعتراض خود را به تصمیم حزب ان.پ.د اعلام کنید و نگذارید نام ایرانی با نازیسم و فاشیسم پیوند بخورد. شما با امضای خود نشان می‌دهید که حمایت یک انسان صلح‌طلب و انسان‌گرا برای تیم ملی کشورمان را به حمایت هزاران فرد خشونت‌طلب و نژادپرست ترجیح می‌دهید. به امید موفقیت تیم ملی ایران در بازی‌های جام جهانی بدون حمایت نئونازی‌ها!

دنبالک:

فهرست زير سايت هايي هستند که به 'مخالفت با حمایت نئونازی‌ها از تیم ملی فوتبال ایران، ايران امروز' لينک داده اند.
Copyright: gooya.com 2016