سه شنبه 29 دی 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا


گفت‌وگو نباشد، یا خشونت جای آن می‌آید یا فریبکاری، مصطفی ملکیان

مصطفی ملکیان
ما فقط با گفت‌وگو می‌توانیم از خشونت و فریبکاری رهایی پیدا کنیم. در جامعه هر مساله‌ای از سه راه رفع می‌شود، یکی گفت‌وگوست، یکی خشونت و دیگر فریبکاری. اگر در جامعه گفت‌وگو تعطیل شود دو رقیبی که جای آن را می‌گیرند، خشونت و فریبکاری هستند ... [ادامه مطلب]


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

پخش برنامه‌های يورونيوز به زبان فارسی، کلمه

شبکه ماهواره ای “يورونيوز” که در شهر ليون در شرق فرانسه مستقر است گفت که آغاز پخش برنامه ها به زبان فارسی برای اواخر سال ۲۰۱۰ برنامه ريزی شده است. پخش برنامه به زبان ترکی قرار است روز ۳۰ ژانويه آغاز شود.

کلمه: کانال تلويزيونی ‘يورونيوز’ روز دوشنبه اعلام کرد که قصد دارد پخش برنامه های خبری به زبان فارسی و ترکی را در سال جاری آغاز کند.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 


به گزارش خبرگزاری فرانسه شبکه ماهواره ای “يورونيوز” که در شهر ليون در شرق فرانسه مستقر است گفت که آغاز پخش برنامه ها به زبان فارسی برای اواخر سال ۲۰۱۰ برنامه ريزی شده است. پخش برنامه به زبان ترکی قرار است روز ۳۰ ژانويه آغاز شود.

اين دو برنامه قرار است از ليون و از طريق ماهواره، تلويزيون کابلی و همچنين به صورت اينترنتی پخش شود. يورونيوز هم اکنون به هشت زبان برنامه پخش می کند.

اخيرا مقام های فرانسوی از مجمع جهانی ارتباطات، موسوم به آی تی يو وابسته به سازمان ملل متحد، خواستند که دولت ايران را نسبت به توقف پخش پارازيت بر روی شبکه های تلويزيونی ماهواره ای قانع کند.

فرانسوا رنسی، رئيس آژانس فراکانس فرانسه گفت اين درخواست از مجمع جهانی ارتباطات، پس از آن مطرح شد که ايران تقاضاهای مکرر در اين زمينه را ناديده گرفت.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016